Spotkanie karnawałowe klientów i pracowników programu Asystent Osoby Niepełnosprawnej odbyło się 5 lutego.

Zaproszeni goście przybyli na godzinę 16. Czekały już na nich specjalnie przygotowane i kolorowo przystrojone sale, drobny poczęstunek oraz parkiet gotowy przyjąć wszystkich chętnych do tańca. Po ciepłym przywitaniu rozbrzmiała muzyka. Był też czas na rozmowy, zwiedzanie Ośrodka Nowolipie, chwile odpoczynku przy słodkim ciasteczku i konkursy. Atrakcją wieczoru stał się profesjonalny pokaz swingu, który oglądaliśmy z podziwem dla żywiołowości tancerzy.. Specjalną niespodzianką przyjęcia był tort przygotowany z okazji 20-lecia Ośrodka Nowolipie. Dokładki wystarczyło dla wszystkich łakomczuchów!

Serdecznie dziękujemy wszystkich za wspólną zabawę! Będzie to dla nas wieczór na długo niezapomniany. Cieszyła bardzo radość i energia, jaką zaskoczyli nas nasi goście. Taneczne szaleństwo było tak wielkie, że wybór królowej i króla balu był zadaniem niezwykle trudnym. W rezultacie wyłonienie jednego króla okazało się niemożliwe i królowa miała dwóch niezalegalizowanych partnerów do finałowego tańca :) Gratulujemy zwycięzcom!

Z niecierpliwością oczekujemy na następne spotkania i kolejne okazje do wspólnego świętowania. Do usłyszenia przez telefon i do zobaczenia podczas codziennych zajęć!

Tort, że lizać paluszki!

Tort, że lizać paluszki!

Parkiet gotowy był przyjąć wszystkich chętnych do tańca

Parkiet gotowy był przyjąć wszystkich chętnych do tańca